Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

Jak se k nám dostanete

Osobní doprava

Vážení hosté, od 2. 12. 2019 probíhá oprava silnice před naším hotelem, nicméně se není čeho bát, i přes dopravní značení zákazu vjezdu, je hotelovým hostům vjezd povolen. Odbočka na Počátky, tedy i k našemu hotelu je průjezdná. Dbejte však zvýšené opatrnosti. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

Z Prahy

Jeďte po silnici č.12 směr Kolín (exit 62 z Pražského okruhu), před Kolínem najeďte na silnici č.38 směr Čáslav, za městem Čáslav odbočte vlevo na silnici č. 337 směr Žleby a Ronov nad Doubravou. Pokračujte rovně a za obcí Starý Dvůr odbočte vpravo směr Počátky. EA Rodinné chatky Kraskov se nacházejí vpravo cca po 300 m v areálu EA Hotelu Kraskov****.

Z Brna

Z Brna jeďte po dálnice D1 směr Praha. Na sjezdu 112 zatočte doprava na silnici č.38 směr Havlíčkův Brod. Projedete Havlíčkův Brod a pokračujte rovně směr Čáslav. Před Čáslaví odbočte vpravo na silnici č. 337 směr Žleby a Ronov nad Doubravou. Pokračujte rovně a za obcí Starý Dvůr odbočte vpravo směr Počátky. EA Rodinné chatky Kraskov se nacházejí vpravo cca po 300 m v areálu EA Hotelu Kraskov****.

Speciální nabídky